آموزش قفل گزاری روی سی دی


بهمراه

 

آموزش کرک نرم افزارهای گوناگون      

 آموزش قفل گذاری روی سی دی ، قفل تلفنی

 آموزش مولتی مدیا و به زبان فارسی قفل گزاری روی سی دی

 

1) آمورش قفل تلفنی و کد فعال سازی با نرم افزار (Armadillo): با استفاده از این نرم افزار و آموزش آن می‌توانید براحتی بر روی محصولات نرم افزاری و مولتی مدیا و ... خود قفل تلفنی بگذارید به این صورت که بعد از اعمال قفل روی نرم افزار خود و انتشار و فروش محصول سی دی خود، کاربر می‌بایستیکه با شماره تلفنی که شما در اختیار مشتری قرار می‌دهید، مشتری با شما تماس تلفنی (یا اینترنتی) با شما  کد فعال سازی را از شما دریافت کند.

با استفاده از این نرم افزار می‌توانید محصولات خود را در تعداد اجرا، تاریخ اجرا، و مراتب اجرای آن کنترل کنید. این نرم افزار در سه مرحله قفل نرم افزار بر روی محصولات شما قرار می‌دهد.

  1- محافظت از نرم افزارمشخص شده شما

  2- ایجاد گواهینامه جهت استفاده کاربر

  3- دریافت شناسه سیستم و ایجاد کد فعال سازی محصول

توجه داشته باشید که کاربر و مشتری قادر به رایت سی دی محصول شما خواهد بود اما برای استفاده از محصولات شما می‌بایستیکه یکبار دیگر به شما تماس تلفنی گرفته و یک کد فعال سازی دیگری را از شما دریافت کند و این عمل تا 4 (البته بنا بر تعریف خود در نرم افزار Armadillo) کامپیوتر قابل اجرا است و در کامپیوتر پنجمین دیگر قادر به نصب نرم افزار شما نخواهد بود و کد فعال سازی کامپیوتر اول از بین می‌رود و نفر اول دیگر قادر به استفاده از نرم افزار نخواهد بود.

 

2) آموزش قفل گذاری با نرم افزار MoleBox: این نرم افزار جهت محافظت از فایلهای جانبی شما می‌باشد.

با استفاده از این نرم افزار تمامی اطلاعات بسته نرم افزاری شما با هم ادغام شده و تحت یک فایل اجرایی در می‌آید. فایلهای نهایی تولید شده برنامه اصلی را حفظ کرده و بدون باز شدن روی هارد در رم کامپیوتر کاربر اجرا خواهد شد. در نتیجه نرم افزار و محصول تولید شده شما از دست سود جویان و کرکرها در امان خواهد بود. این نرم افزار تمامی فایلهای صوتی و تصویری و فایلهای ocx و dll و در نهایت فایلهای اجرایی شما را فشرده کرده و تحت الگوریتم خاصی کدگذاری می‌کند تا امکان مشاهده و تغییر در فایلهای شما وجود نداشته باشد. از جمله ویژگیهای این نرم افزار این است که برخلاف سایر نرم افزارهای دیگر، محتوای محصول فشرده شده را در هارددیسک (در پوشه temp) بارگذاری نمی‌کند و محصول فشرده شده شما در حافظه رم سیستم کاربر باز شده و محتوای آن اجر خواهد شد.

 

3) آموزش نرم افزار CryptCD: با استفاده از این نرم افزار می‌توانید اطلاعات مهم خود را در قالب فایلهای کدگذاری شده در اختیار دیگران قرار داد. این برنامه مستقل از شناسه سیستم کدگذاری شده بر روی اطلاعات را انجام می‌دهد و فایلهای تولید شده توسط این برنامه تنها در صورت داشتن رمز ورود قابل مشاهده خواهند بود. در صورتیکه شخصی بصورت غیر مجاز به سی دی شما دسترسی پیدا کند، امکان مشاهده و تغییر فایلهای شما را به هیچ عنوان نخواهد داشت.

 

4) آموزش نرم افزار Copy Killer Pro: با استفاده از این نرم افزار و آموزش آن می توانید روی سی دی خود قفل نرم افزاری از نوع بد سکتور بگذارید و تا حدی از تکثیر غیر مجاز سی دی خود جلوگیری کنید.

 

5) آموزش نرم افزار CD-Protector که با استفاده از این نرم افزار می‌توانید روی فایلهای اجرائی خود قفل بگذارید که بعد از رایت کردن بر روی سی دی عمل نکرده و با کپی شدن بر روی هارد با پیغام خطا مواجعه می‌شوید.

 

6) آموزش نرم افزار Key2 Audio که برای قفل گذاری روی سی دی های صوتی می‌باشد. با استفاده از این نرم افزار، حجم فایلهای صوتی داخل سی دی به 99/1 گیگا بایت افزایش می‌یابد (البته در صورت کپی کردن بر روی هارد) و بر روی هارد نمی‌شود کپی کرد.

 

7) آموزش نرم افزار Mixed mode که با استفاده از این روش و ترکیب چند نرم افزار قفل گذاری دیگر، سه لایه Audio, Data mode One, Data mode two بر روی سی دی قرار می‌گیرد.

 

8) آموزش نرم افزارهای CDRWin و WinLock برای قفل گذاری روی سی دی.

 

9) قفل گذاری به شیوه فایل Error که با رایت کردن سی دی به این روش با پیغام خطا در رایت مواجعه می‌شوید. نرم افزار مورد استفاده در این روش WTM CD Protect می‌باشد.

 

10)  قفل گذاری روی فایلهای Image سی دی ها با استفاده از نرم افزارهای قفل گذاری و ترکیب آنها با هم مانند: Tz Executable protector, UltraIso, Tz Copy protector, CDRwin

 

11) قفل گذاری با استفاده از نرم افزار CD shield که بعد از قفل گذاری با استفاده از این نرم افزار، هرگاه بخواهید وارد سی دی قفل گذاری شده بشوید، از شما کلمه عبور می‌خواهد.

 

12) قفل گذاری با استفاده از نرم افزار FreeLock که یکی از بهترین و قویترین نرم افزار قفل گذار روی سی دی می‌باشد که در یک فلاپی ذخیره و اجراء می‌شود.

 

13) قفل گذاری به صورت Over Burn

 

14) قفل گذاری با استفاده از نرم افزار Tz Copy Protector با این روش حجم فایلهای اجرائی و سایر فایلهای داخل سی دی را حجم مجازی داده و به محض کپی کردن بر روی هارد با پیغام خطا (کمبود فضا بر روی هارد) روبه‌رو می‌شوید.

 

15) قفل گذری با استفاده از نرم افزار Tz Exectable Protector با این روش روی سی دی خود از کاراکترهای غیر مجاز (COM, Com1, AUX) استفاده می‌شود که کپی کردن محتویات سی دی را بر روی هارد غیر ممکن می‌کند.

 

16) آموزش چند نرم افزار دیگر راجع به قفل گذاری روی سی دی ...

 

 - آموزش کرک کردن نرم افزارهای گوناگون

آموزش کرک کردن نرم افزارهای مختلف و همچنین شکستن قفل نرم افزاری

این مجموعه آموزشی بی‌نظیر شامل مطالب مختلف زیر به صورت مولتی مدیا و به زبان فارسی است:

  1- آشنایی با Crack

  2- کار با CD و DVD و دیسکتهای قفل دار (شامل: نرم افزار Alcohol 120, Blind Write, Clone CD و دست یابی به فایلهای مخفی CD ها و کپی کردن دیسکتهای قفل دار)

  3- آشنایی با اسمبلی در Crack (شامل: آشنایی با اسمبلی در Crack و Debugger ها)

  4- برنامه‌های ضد Crack (شامل: Packer ها و Protector ها)

  5- تغییر ظاهر برنامه‌ها (شامل: آموزش برنامه Resoure Hacker)

  6-  بررسی عملیات سیستم (شامل: بررسی عملکردن فایلها در سیستم و بررسی عملکرد رجیستری در ویندوز)

  7- کتابهای الکترونیکی آموزش کرک

  8- تمرینات و مثالها

  9- بهمراه نرم افزارهای مربوطه

 

این مجموعه آموزشی (آموزش قفل گذاری روی سی دی و دی وی دی و همچنین آموزش کرک در یک عدد DVD عرضه می‌گردد.